پس از شروع بکار شبکه اعزام سخنران و استاد فعالین و چهره های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به اظهار نظر پرداختند :

شبکه عمار از زبان اساتید

زمانه فتنه آلود ما بیش از هر زمانی نیاز به تبیین حق و خقیقت داره تا ولی خدا یاری بشه و تنها نمانه. الحمدلله رویشهای پرطراوت انقلاب که امام خامنه ای عزیز سالهای سال پیش نویدش را داده بودند با بیان و لسان بین و فصیح و عمارگونه شان با شبکه ای به گستره جغرافیای مقاومت به این مهم خواهند پرداخت.

حجه السلام والمسلمین داوود صالحی

“عمار” شبکه حنجره های پرطنین انقلاب اسلامی است که در معرکه نابرابر جنگ نرم، صدای حق را از لابلای امواج کور دجال واره های باطل، به فطرتهای پاک و وجدانهای بیدار می رساند تا راه گم نشود.

حجت الاسلام مهدوی ارفع

فلاسفه می گویند فاقد شی معطی شی نخواهد بود.
جبهه فرهنگی انقلاب باید ساحت فکر ، عرصه پژوهش و حوزه تفلسف را جدی بگیرد و این جدیت را تمیرین کند.
که معصوم فرمود:
هب لی الجد فی خشیتک

علیرضا معاف

امروز نیازمند آن هستیم که دایره سخنرانان و چهره های مبلغ انقلابی توسعه یابد و چهره های جدید توانمند و متخصصی که رویش های انقلاب هستند به جامعه معرفی شوند و منحصر در طلاب و علما نماند

حجت الاسلام علیرضا پناهیان

شبکه اعزام سخنران و اساتید عمار مجموعه ای متشکل ازرویش های انقلاب نخبگان ،متفکران و ناطقان جبهه فکری انقلاب اسلامی است که مجاهدانه در عرصه آگاهی بخشی و بصیرت افزایی و جنگ نرم در مقابل دشمنان اسلام وانقلاب صف آرایی کرده اند را به مردم معرفی می نماید.

علی نادری

عمار، صدای گویا و رسای انقلاب اسلامی، برای ایجاد بنیان مرصوص در صفوف مومنان و مجاهدان جبهه فکری انقلاب است.

حجت الاسلام علی سرلک

جهاد کبیر یعنی کوشش در عدم‌ تبعیت از کفار. مجاهد کبیر یعنی عمار یاسر که می کوشید تا مانع تبعیت لشکر مسلمین از قواعد بازی کفر آمیز عمروعاص گردد. از این رو عمارها متولی جهاد کبیر اند.

حسن عباسی

شبکه عمار میعاد گاه رویش های انقلاب  اسلامی برای تبیین و زمینه سازی رسیدن به تمدن اسلامی می باشد. امید است که عمارهای امام خامنه ای ، این جوانان پاک حزب الله در این مسیر با اراده ای آهنین قدم بردارند.

حسین یکتا

آگاه سازی عمومی بهترین تقابل با جنگ روانی دشمن و باطل السحر امپرطوری رسانه ای اوست.واین مهم یکی از وظایف شبکه عمار می باشد.

محمد مهدی اسلامی

لازمه تبلیغ درست دین خدا رعایت قواعد قرآنی را می طلبد.”الذین یبلغون رسالات الله و لایخشون احدا الا الله”
باید رسالات الهی را تبلیغ کرد و از غیر خدا نترسید.

حجه السلام حمید رسایی

در جهانی که انبوه وساوس و شبهات فکری، گوش مردمان را آزرده و حق و حقیقت را کتمان می کند، هیچ راهی جز تذکار و تذکر اصالت ها و حقایق برای ما باقی نمی ماند. برای هر دورانی نیاز به «عمار» هایی است که پرده های ظلمت اموی را کنار بزنند و امروز فصل رویش عمارهای انقلاب اسلامی است.

وحید یامین پور

تبیین حقیقت و توجه به محتوا و کلام فارغ از حجاب عنوان ها و شهرت ها باید وجهه همت دوستان شبکه اعزام سخنران عمار باشد و این امر با توجه ویژه به رویش های انقلاب قابل تحقق است

وحید جلیلی

شبکه عمار، جایی است که می توان نخبگانی را یافت که دلسوز نظام هستند و هر کدام در تخصص و تجربه حرفه ای خود، حرف ها دارند. امید که اهدافشان محقق شود. #عمار داره این خاک…

حسن شمشادی

شبکه عمار پرچمدار  بصیرت بخشی به افسران و سربازان جبهه جنگ نرم در برابر دشمنان انقلاب و اسلام

رجبی دوانی

اگر مجهز به علم و تقوا و شعور انقلابی – اسلامی شدید، پیروزی‌تان حتمی است. (صحیفه امام؛ ج۶؛ ص۱۹۳)
این فرمایش حضرت امام(ره) را سرلوحه کار خود قرار دهیدو بدانید آموزش صحیح فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی و تربیت نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی مجاهده‌ای عظیم و عمیق در راه انقلاب و آرمان‌های حضرت امام(ره) است. امیدوارم قرارگاه عمار قدمی هر چند کوچک در این راه بردارد.

حسن شایان فر

جبهه انقلاب نیازمند عقلانیت، معنویت، اخلاق و نگاه نقادانه است. عمار پتانسیل آن را دارد که معنویت را در زمین عقلانیت غرس کند و با نقادی میوه اخلاق را بر شاخسار آن بنشاندو به جهانیان هدیه کند.

تقی دژاکام

دیدگاه ها

 • احسان
  پاسخ دادن

  احسنت و خدا قوت
  جای همچین کاری خالی بود.
  خدا به شما اجر بدهد

 • مهدی
  پاسخ دادن

  سلام/ لطفا چگونگی هماهنگی جهت استفاده رو بفرمایید.بسیج دانشجویی هستیم. خداقوت

عبارت امنیتی *